I. POVJERENSTVO ZA STATUTARNA I PRAVNA PITANJA:
1. Predrag Kovačić - predsjednik (LD „Tetrijeb" Delnice)
2. Goran Krajačić - član (LD „Orebica" Krk)
3. Miljenko Kauzlarić - član (LD „Vepar" Mrkopalj)
II. POVJERENSTVO ZA LOVNO STRELJAŠTVO:
1. Milorad Šepić - predsjednik (LD „Tuhobić" Krasica)
2. Bojan Marković - član (LD „Platak" Rijeka
3. Damir Babić - član (LU „Lipov vrh" Severin-Lukovdol)
4. Vladimir Babić - član (LD "Šljuka" Krk)
5. Tino Medvidović - član (LD „Srnjak" Fužine-Lokve)
6. Iko Voloder - član (LD „Jelenski jarak" Vrbovsko)
7. Branko Smolčić - član (LD „Gradina" Novi Vinodolski)
8. Mladen Superina - član (LD "Jelen" Čavle)
III. KOMISIJA ZA OCJENJIVANJE LOVAČKIH TROFEJA:
1. Dejan Švob - predsjednik (LD "Srnjak" Fužine - Lokve)
2. Robert Brentin - član (LD „Srndać" Permani)
3. Vlado Jovanović - član (LD „Košutnjak Novi" Novi Vinodolski)
4. Vasiljko Starac - član (LD "Lisjak" Kastav)
IV. STRUČNI SAVJET ZA UNAPREĐENJE LOVSTVA:
1. Matija Laginja- predsjednik (HLD „Zec" Klana)
2. Zoran Lukić - član (LD "Jelen" Čavle)
3. Marko Šercer - član (LD Tetrijeb Gerovo)
4. Nenad Vančina - član (LD "Tetrijeb" Delnice)
5. Ivan Crnković - član (LD „Srndać" Brod Moravice)
6. Zrinjko Lučić - član (LD „Srndać" Grižane-Belgrad)
V. STRUČNI SAVJET ZA OBRAZOVANJE I KULTURU:
1. Tihomir Tondini - predsjednik (LD „Kamenjarka" Kukuljanovo-Škrljevo)
2. Herman Sušnik - član (LD „Platak" Rijeka)
3. Krešimir Janeš - član (LD „Tetrijeb" Čabar)
4. O´Brien Sclaunich - član (LD „Lane" Opatija)
VI. POVJERENSTVO ZA LOVAČKA ODLIKOVANJA:
1. Mladen Mauhar - predsjednik (LU „Vidra" Turke)
2. Ivica Žunić - član (LD „Jelen" Čavle)
3. Davor Babić - član (LD „Lisjak" Kastav)
4. Dražen Jaška - član (LD "Kuna" Lopar)
5. Davor Ivčić - član (LD "Košutnjak Novi" Novi Vinodolski)
6. Igor Sokolić - član (LD „Halmac" Nerezine)
7. Marijan Starčević - član (LD „Srnjak" Fužine-Lokve)
VII. POVJERENSTVO ZA LOVNU KINOLOGIJU:
1. Miroslav Grgurić - član (LD „Jelen" Skrad-Ravna Gora)
2. Matea Horvat - član (LD "Tuhobić" Krasica)
3. Alen Štimac - član (LD „Jelen" Skrad-Ravna Gora)
4. Nikola Dujmović - član (LD "Šljuka 1924" Omišalj)
5. Daria Milotić - član (LD „Srndać" Permani)
6. Dragutin Kovačević - član (LD „Srnjak" Fužine-Lokve)
7. Dean Havić - član (LU"Srndać" Grižane-Belgrad)
VIII. POVJERENSTVO ZA SAJMOVE, IZLOŽBE I EKOLOGIJU:
1. Andrea Dešković - predsjednik (LD „Perun" Mošćenička Draga)
2. Alen Bukovac - član (LU "Divokoza" Brod na Kupi)
3. Luka Brkljačić - član (LD "Vepar" Veli Lošinj)
4. Bariša Meljankić - član (LD „Kamenjarka" Mali Lošinj)
5. Mladen Sigurnjak - član (LD „Lane" Opatija)
6. Josip Netretić - član (LD „Orebica" Cres)
IX. POVJERENSTVO ZA LOVNI TURIZAM:
1. Anton Bolonić - predsjednik (LD „Vrbnik-Garica" Vrbnik)
2. Marinko Kauzlarić - član (LD "Srnjak" Fužine - Lokve)
3. Antun Arh - član (LD "Tetrijeb" Čabar)
4. Darko Tus - član (LD „Vepar" Bribir)
X. POVJERENSTVO ZA UNOS DIVLJAČI I OSTALE UGROŽENE VRSTE:
1. Bojan Marković - predsjednik (LD „Platak" Rijeka)
2. Ines Štokić - član (LU „Šljuka" Belej)
3. Brigita Novosel - član (LD „Orebica" Cres)
4. Filip Vasilić - član (LD "Šljuka" Krk)
5. Igor Jovanović - član (LD „Košutnjak Novi" Novi Vinodolski)
6. Ivan Fabijanić - član (LD „Tetrijeb" Delnice)
XI. IZDAVAČKI SAVJET: